kotlíky

 

... ve výběru jsou tři druhy kotlíku - třeba na přípravu výborného guláše ve volné přírodě...

              .... všem přeji ,,dobrý výběr a dobrou chuť,, ...

 

KOTLÍKY A POKLICE NEREZOVÉ

Nabízíme vysoce kvalitní nerezové kotlíky z ušlechtilá oceli s kvalitní povrchovou antikorovou úpravou. Tyto kotlíky jsou určeny pro použití na přímém ohni, pro atraktivní stolování i posezení na terase. Na polévce nebo guláši si pochutnáte jinak,než při všedním podávání na talíři.

 

 

KOTLÍKY A POKLICE SMALTOVANÉ

Nabízíme vysoce kvalitní ocelové kotlíky o síle 0,33 cm s pětinásobně vrstveným smaltem. Tyto kotlíky jsou určeny pro použití na přímém ohni, pro atraktivní stolování i posezení na terase. Na polévce nebo guláši si pochutnáte jinak,než při všedním podávání na talíři.

 

 

KOTLÍKY A POKLICE LITINOVÉ

Perfektní je kotlík komplet z litiny. Litinový kotlík, který se staví přímo do ohniště a pod kotlíkem se zatápí, možno i zavěsit za oko na pokličce. Kotlík je velice efektivní díky velmi vysoké teplotě, kterou je litina schopna rozvádět po celém svém povrchu. Lze v něm připravovat klasický kotlíkový gulášek, kterému se nic nevyrovná, když je připraven venku na ohništi, ale můžeme zde hravě uvařit i zvěřinové speciality, které vyžadují delší dobu přípravy.

 

 


 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode